Arkadiusz Żak, tel. 509 418 742 arekzak@poczta.fm

Wyburzenia i rozbiórki

wyburzenia i rozbiórki Warszawa

Oferta firmy Żak Ogrody obejmuje prace związanie z wyburzeniami i rozbiórką na terenie Warszawy i okolic. Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą, która zapewnia pełen profesjonalizm oraz skuteczność działania. Wyburzenia i rozbiórki są dokonywane przy użyciu nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu. Nasze działania są w pełni bezpieczne, zajmujemy się każdym zleceniem wyburzeń, niezależnie od stopnia trudności.

Nasza szeroka oferta obejmuje:

  • Załatwienie wszelkich formalności związanych z rozbiórką, w tym niezbędnych pozwoleń.

  • Przygotowanie terenu przed rozpoczęciem prac.

  • Rozbiurka budynków

  • Wyburzenie budynków
  • Wyburzenie i rozbiórka następującym metodami:
  1. Rozbiórka tradycyjna – zwana również ręczną. Przy tej metodzie wykorzystujemy specjalistyczne elektronarzędzia.

  2. Rozbiórka mechaniczna – użycie ciężkiego sprzętu wyburzeniowego, przede wszystkim profesjonalnych koparek, przeznaczonych do tego rodzaju działania.

  3. Rozbiórka hydrauliczna – dokonywana poprzez kruszenie elementów budynku.

  • Wycinka i karczowanie drzew oraz roślinności na terenie prac.

  • Oczyszczenie terenu po wyburzeniu i rozbiórce.

Specjalizujemy się w wyburzeniach obiektów budowlanych takich jak: domy, budynki mieszkalne, przemysłowe, hale, magazyny. Pozostawiamy po sobie czysty teren, pozbywamy się wszelkich pozostałości po demontażu.

Nasza oferta skierowana jest do osób fizycznych, jak również przedsiębiorstw. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, bierzemy pod uwagę jego potrzeby, gwarantując szybkie i niezawodne wykonanie wyburzenia i rozbiórki. Zawsze przestrzegamy terminów. Cechuje nas pełen profesjonalizm w działaniu. Oferowane przez nas usługi wyburzenia i rozbiórki są atrakcyjne cenowo, a nasza skuteczność oraz szybkość działania, sprawiły że zaufało nam wielu inwestorów. Posiadamy wiele pozytywnych referencji, świadczących o zadowoleniu klientów, z wykonanych przez nas prac. Szukając firmy zajmującej się wyburzeniami i rozbiórką, której terenem dziąłania jeset głównie Warszawa i okolice – zaufaj nam, sprostamy państwa oczekiwaniom.

Zadzwoń do nas koniecznie, odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania i ustalimy szczegóły współpracy. Wycena naszej pracy każdego zlecenia jest indywidualna.