O firmie

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/vhost/zakogrody.pl/public_html/includes/menu.inc).

Szanowni Państwo, firma „ Żak Ogrody” jest młodą, prężnie rozwijającą się działalnością w dziedzinie architektury krajobrazu.

Specjalizujemy się w aranżacjach terenów zielonych. Zakres świadczonych usług obejmuje kompleksowe działania związane z realizacja zaprojektowanych przestrzeni, poprzez pielęgnacje terenów zielonych jak również prace brukarskie. Dzięki przemyślanym i kreatywnym rozwiązaniom kompozycyjnym projektowanej przestrzeni, tworzymy oryginalne i funkcjonalne założenia realizacyjne ogrodów. Świadczone przez nas usługi ściśle dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego klienta. W swoich działaniach kierujemy się satysfakcją zleceniodawcyzapewniając pełnie walorów estetycznych i funkcjonalnych. Szczególny nacisk kładziemy na precyzję i profesjonalność wykonania poszczególnych prac realizacyjnych, która jest atutem charakteryzującym nasze podejście do zleconych prac. Dewizą firmy jest wysoki standard świadczonych usług i dbałość o szczegóły. Swoje usługi świadczymy na terenie województwa mazowieckiego.